Oznam pre pacientky

Milé pacientky, verím vo vzájomnú dôveru. A tak, ako Vám ja nebudem preukazovať môj certifikát o absolvovaní celoplošného testovania, tak ani ja ho nebudem vyžadovať od Vás. Ale verím, že do ambulancie prídu len pacientky s negatívnym výsledkom antigénového alebo PCR testu a verím, že tie z Vás, ktoré majú výsledok pozitívny, alebo rodinní príslušníci majú pozitívny výsledok, alebo pacientky, ktoré sa testovania nezúčastnili, budú dodržiavať doporučenú 10 dňovú karanténu v domácom prostredí. Verím, že budete voči mne, sestričke a našim rodinám ohľaduplné.
Ďakujem vopred. Spolu to zvládneme.
Sme Vám k dispozícii na telefónnom čísle 032 / 6526172 alebo SMS na čísle 0901 733 772.
V čase medzi 12.10 -12.40 hodiny máme obedovú prestávku.

16.10.2020

Dňa 16.10.2020 neordinujeme. Akútne stavy ošetrí MUDr. Stanislava Žáčiková, Gynekologická ambulancia Súvoz 1891/33, Trenčín. Prosím pacientky, aby sa vopred telefonicky ohásili na telefónnom čísle: 0944 122 329.

Obedová prestávka

Približne v čase medzi 12.15 a 12.45 hod. máme obedovú prestávku. Ďakujem za pochopenie :-)

21.9.2020 Termíny na vyšetrennie

Termíny na vyšetrenie až do konca novembra sú zaplnené, ďalšie termíny na december 2020 začneme objednávať posledný novembrový týždeň. Prosím pacientky. ktoré prídu zo zahraničia a pacientky, ktoré boli v kontakte s Covid pozitívnou osobou, aby dodržiavali karanténne opatrenia a prispôsobili tomu aj termín vyšetrenia. Ďakujem za pochopenie.

Objednávanie pacientiek

Pacientky na preventívne prehliadky, plánované kontroly a tehotenské poradne objednávame. Objednávanie je bezplatné. Čas je vzácny, nechcem, aby ste trávili v čakárni hodiny zbytočne a preto je ideálne objednať sa na vyšetrenie telefonicky na čísle 032 652 61 72 alebo formou SMS na čísle 0901 733 772. Pacientky s akútnymi ťažkosťami vybavujeme priebežne pomedzi objednané pacientky.

Podávanie informácií o výsledkoch vyšetrení

Informácie o výsledkoch vyšetrení pacientiek gynekologickej ambulancie podávame po 10:30 hodine, kedy už máme obyčajne výsledky k dispozícii.

Prijímame nové pacientky

Gynekologická ambulacia GYN-TN s.r.o. oznamuje záujemcom o gynekologickú starostlivosť, že naďalej prijíma nové pacientky.

Určenie zdravotného obvodu

Zdravotný obvod určený Trenčianskym samosprávnym krajom zahŕňa ulice: Trenčín: 1. mája, Bernolákova, Električná, Horný Šianec, J. Braneckého, Jesenského, Jilemnického, Jána Lipského, K dolnej stanici, Kuzmányho, Mudr. A. Churu, Námestie Sv. Anny, Piaristická, Sadová, Súdna, Šťastná, Hroznová, Jána Prháčka, Na kameni, nám. Sv. Rodiny, Rovná

Newsletter

Zadajte svoju emailovú adresu a získajte aktuálne informácie pre pacientov priamo do vašej emailovej schránky.