22.9.2023

Termíny na preventívne prehliadky do konca roka 2023 máme už obsadené. Na preventívne prehliadky budeme objednávať po Novom roku 2024. Stále je veľa tehotných pacientiek, takže 2 dni v týždni robíme len poradne pre tehotné, preto ke tá situácia takáto. Akútne ťažkosti, tehotné pacientky vybavujem stále. Keď sa uviľní nejaký termín, budeme dopĺňať ďalšie preventívne prehliadky. Ďakujeme za pochopenie.

14.9.2023

14.-16.9.2023 som na kongrese, 14.9.preto neordinujeme a do 11.00 nás zastupuje MUDr.Lucia Perecárová, Hviezdoslavova 23/3, Bánovce nad Bebravou, tel. kontakt 038/7608989.

Dovolenka

Milé dámy, konečne prišiel aj pre nás čas na oddych...

Od 14.8.2023 do 25.8.2023 čerpáme dlho očakávanú dovolenku. Zastupovať nás bude MUDr. Stanislava Žáčiková, Súvoz 1891/33, Trenčín.

V prípade, že budete potrebovať riešiť naozaj neodkladný a akútny zdravotný stav, poprosím, kontaktujte sa formou SMS správy alebo telefonicky na telefónnom čísle 0944 122 329. Neodkladný a akútny zdravotný stav znamená náhle vzniknuté bolesti, ktoré nezaberú na bežne dostupné analgetiká, dlhotrvajúce krvácanie, nezvyčajne silné krvácanie, krvácanie v tehotnosti, nadmerné zvracanie v tehotnosti a podobne. Nepatrí sem 2-3-4 týždne a viac trvajúce pobolievanie v podbrušku, prepadnutý recept na antikoncepciu, zabudnutý recept, zhodnotenie výsledkov, odovzdanie prepúšťacej správy a podobne. Na svrbenie a podobné nepríjemnosti využite prosím voľne dostupné liečivá ( GynImun Rapid, Lomexin, Canesten, Jenamazol, Clotrimazol, Rosalgin, VitagynC, Betadine a ďalšie).

Po dovolenke posledný augustový týždeň máme plný tehotenských poradní, ak budete niečo potrebovať, píšte prosím SMS na 0901 733 772. Naďalej platí, že na preventívne prehliadky začneme dávať termíny po 18.9.2023, takisto prosím píšte SMS správy, v správe nezabudnite napísať, kedy približne budete mať menštruáciu. Prajeme veľa zdravia a ešte krásny zvyšok leta

Dôležité oznamy!!!

1. Keďže sa nám zaplnil diár až na október, musíme stopnúť objednávanie na preventívne prehliadky. Objednávať začneme opäť až v druhej polovici septembra. Pracujeme na plné obrátky a aj keď to vyzerá, že nič nerobíme, lebo máme prázdnu čakáreň, pravda je taká, že pokiaľ pacientky chodia načas a dodržiavajú čas vyšetrenia, tak ide pekne jedna za druhou bez čakania a my naozaj robíme celý čas.

2. V auguste čerpáme dovolenku - ako mnohé z vás. Preto myslite na predpis antikoncepcie už vopred! Takisto na predpis tabletiek na oddialenie krvácania kvôli dovolenke!

3. V lekárňach je kvantum voľne predajných produktov, ktoré riešia svrbenie, pálenie, kvasinkovú infekciu - presviedčajú ma o tom aj reklamy, ktoré bombardujú slovenského diváka každý večer, takže popozerajte na weboch alebo v lekárni v sekcii gynekológia

4. Pacientky, ktoré zistia, že sú tehotné, pacientky s náhle vzniknutými bolesťami v podbrušku alebo s inými neodkladnými ťažkosťami samozrejme vybavíme priebežne.

5. Naďalej prosím preferujte objednávanie alebo kontaktovanie nás cez SMS správy na telefónne číslo 0901 733 772. Budú na 100% vybavené, Na rozdiel od telefonátov, ktoré sa bohužiaľ popri práci nedajú vybavovať všetky, pretože ak by sme len telefonovali, tak tie pacientky, ktoré sú práve na vyšetrení, by asi nemali dobrý pocit z vyšetrenia...

Ďakujem za pochopenie a želám pekné leto.

Objednávanie

Milé dámy, prosím Vás, nemíňajte si drahocenný čas telefonovaním ráno do 10.00 hodiny. Nedá sa odoberať krv, triediť výsledky, vybavovať pacientku a telefonovať naraz... Volajte prosím až po 10.00 hodine. Ak sa chcete odhlásiť z termínu, stačí napísať podpísanú SMS správu, ak sa chcete objednať na preventívnu prehliadku, napíšte SMS a v nej termín, kedy budete mať približne menštruáciu. Ďakujem za pochopenie. Štrbavá

Objednávanie pacientiek

Pacientky na preventívne prehliadky, plánované kontroly a tehotenské poradne objednávame. Objednávanie je bezplatné. Čas je vzácny, nechcem, aby ste trávili v čakárni hodiny zbytočne a preto je ideálne objednať sa na vyšetrenie telefonicky alebo formou SMS správy na čísle 0901 733 772. Pri SMS komunikácii je potrebné uviesť, kedy očakávate najbližšiu menštruáciu, aby sme podľa cyklu mohli naplánovať vyšetrenie. Pacientky s akútnymi ťažkosťami vybavujeme priebežne pomedzi objednané pacientky.

Obedová prestávka

Približne v čase medzi 12.15 a 12.45 hod. máme obedovú prestávku. Ďakujem za pochopenie :-)

Podávanie informácií o výsledkoch vyšetrení

Informácie o výsledkoch vyšetrení pacientiek gynekologickej ambulancie podávame po 10:30 hodine, kedy už máme obyčajne výsledky k dispozícii.

Určenie zdravotného obvodu

Zdravotný obvod určený Trenčianskym samosprávnym krajom zahŕňa ulice: Trenčín: 1. mája, Bernolákova, Električná, Horný Šianec, J. Braneckého, Jesenského, Jilemnického, Jána Lipského, K dolnej stanici, Kuzmányho, Mudr. A. Churu, Námestie Sv. Anny, Piaristická, Sadová, Súdna, Šťastná, Hroznová, Jána Prháčka, Na kameni, nám. Sv. Rodiny, Rovná

Newsletter

Zadajte svoju emailovú adresu a získajte aktuálne informácie pre pacientov priamo do vašej emailovej schránky.